Pozycjonowanie stron w google

Już bardzo wiele firm dowiodło, że droga do sukcesu prowadzi przez Internet. Podbijając serca użytkowników sieci wirtualnej, zdobyli grono wiernych Klientów i zwiększyli potencjał swojej marki. Codziennie na całym świecie powstają tysiące nowy stron internetowych, lecz tylko niektórym z nich udaje się przedrzeć na sam szczyt listy wyników wyszukiwania. Ten schemat dotyczy także krajowych i lokalnych wyszukiwań. Decydujący wpływ na tą sytuację mają zróżnicowane techniki pozycjonowania, z których bogactwa korzystają firmy SEO. My jesteśmy jedną z tych firm, choć opracowaliśmy własne, unikatowe metody popularyzowania witryn sieciowych, które skutecznie wysuwają dane strony na czołowe pozycje. Odkryjcie tajemnice naszego sukcesu!

Pozycjonowanie to szereg zabiegów, które zmierzają do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Jest to część wielkiego procesu, który nazywa się marketingiem internetowym. Ma on zapewnić Waszej stronie sukces, docierając do jak największego grona odbiorców. Pozycjonowanie strony jest ważne, ponieważ jak wskazują badania statystyczne, 90 % użytkowników wyszukiwarki Google interesuje się jedynie 15 pierwszymi pozycjami. Warto zatem trafić do czołówki, by nie zostać zapomnianym przez bezlitosny krąg internautów.

Nasza firma opracowała skuteczne metody pozycjonowania stron, które nie dość, że są skuteczne, to wykonywane są zgodnie z zaleceniami dostawcy najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej w Polsce – Google. To właśnie tutaj, codziennie kilkadziesiąt tysięcy Polaków poszukuje rzetelnych i profesjonalnych usług. Spraw, by kliknęli oni właśnie w Twoją stronę firmową.

W związku z pozycjonowanie strony internetowej wykonujemy szereg działań, które zmierzają do zbudowania mocnej pozycji Twojej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. Zajmujemy się przede wszystkim:

– analizą i doborem kluczowych słów i fraz, pod którymi Klient będzie mógł Cię znaleźć, szukając danych usług w wyszukiwarce Google,

– modyfikowanie strony internetowej pod względem zamieszczonej na niej treści. Tutaj zwracamy szczególną uwagę na:

 • Ilość treści na stronie,
 • Występowanie słów kluczowych w artykułach na stronie,
 • Występowanie słów kluczowych w nagłówkach,
 • Regularne aktualizowanie strony,
 • Występowanie słów kluczowych w adresie URL,
 • Oryginalność tekstów na stronie,
 • Szybkość ładowania strony,
 • Optymalizację kodu html strony

– modyfikowanie strony pod względem jej popularności w Internecie:

 • Odpowiednie linkowanie i zaplecze branżowe
 • Jakość stron internetowych, które zawierają odwołania do Waszej strony,
 • Obecność w social media – Facebook, Twitter, Instagram, Google+

– monitorowaniem i raportowaniem strony

 • Korzystając z praktycznego narzędzia statystycznego Google Analytics pokażemy Ci ocenę skuteczności pozycjonowania i dowiemy się o współczynnikach ruchu na Twoje stronie
 • Dopasujemy stronę do zmieniających się algorytmów wyszukiwarki Google i do działań konkurencji
 • Odpowiemy na wszelkie zagrożenia pozycji i zaktualizujemy stronę w trosce o Twoich Klientów i o dobry wizerunek Twojej Firmy.

W naszej firmie zgromadziliśmy wielu specjalistów w dziedzinach marketingu internetowego, copywritingu, grafik komputerowej i informatyki, którzy stworzą dla Ciebie oryginalną i wysokiej jakości stronę internetową. Z naszych usług warto jest skorzystać gdyż:

– gwarantujemy Waszej stronie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania,

– oferujemy darmowe porady związane z marketingiem internetowym w trakcie naszej współpracy, tak byście wiedzieli jak tworzyć treść i na co zwracać szczególną uwagę w świecie Internetu,

– korzystamy jedynie z bezpiecznych źródeł linkowania i sami tworzymy bogate zaplecze branżowe, które podbuduje Waszą macierzystą witrynę internetową,

– zapewniamy konkurencyjną ofertę cenową i pełną satysfakcję z świadczonych przez nas usług,

– jesteśmy po prostu najlepsi w tym co robimy!

Umów się z nami na spotkanie i odkryj przed sobą świat nieskończonych możliwości. Z nami droga do sukcesu będzie łatwiejsza niż myślisz.

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok