Pozycjonowanie wizytówki firmy na mapie

Jesteś właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa? Pragniesz być rozpoznawalny na lokalnym rynku i zdobyć nowych Klientów? Nie wiesz jak przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową? To nic złego! My doskonale wiemy jak Ci pomóc. Od lat gromadzimy wiedzę i poszukujemy nowych trendów marketingowych. Już dziś możemy zaoferować Ci funkcjonalne i niezwykle praktyczne pozycjonowanie w usłudze Google Maps. Działanie te wspomagać będą budowę pozycji Twojej strony internetowej. Ty w szybkim czasie zdobędziesz upragnionych Klientów i będziesz mógł korzystać z funkcjonalnej platformy wymiany informacji na masową skalę. Wszystko prosto, łatwo i przyjemnie. Tylko od czego tu zacząć?

  • Krok pierwszy – założenie konta w usłudze Google Moja Firma

Na początku zajmiemy się utworzeniem profilu Twojej firmy w usłudze Google Moja Firma, który otworzy przed Tobą wiele możliwości. Będziesz mógł w łatwy sposób zarządzać informacjami o swojej firmie i to w jednym miejscu. Dodawanie zdjęć, aktualizowanie informacji i tworzenie bazy kontaktów nigdy nie było tak łatwe. Dzięki tej usłudze dasz się poznać nowym Klientom i zachęcić do korzystania z Twoich usług starych Klientów.

  • Krok drugi – elegancka wizytówka

Platforma Google Moja Firma umożliwi Ci spersonalizowanie własnej firmowej wizytówki, która będzie reprezentować Ciebie przed potencjalnymi Klientami. My sprawimy, ze będzie ładnie wyglądać i przyciągać bogactwem treści, w kilku etapach:

– tworzenie tytułu – zgrabnie połączymy nazwę Twojej firmy z miejscowością w której się znajduje i kluczową frazą dotyczącą świadczonych przez Ciebie usług. Wynika to z faktu, że większość ludzi poszukuje danych usług poprzez wpisywanie w Google skrótów myślowych takich jak: „sprzątaczka Toruń”, „warsztat samochodowy Grudziądz”, czy „weterynarz Świecie”. Odpowiednio dobrany tytuł sprawi, że będziesz lepiej rozpoznawalny

– wpis danych o firmie – dane kontaktowe muszą być aktualne, aby Klienci mogli się z Wami w każdej chwili skontaktować. Uzupełnimy wszystko, co jest potrzebne do trafnego znalezienia Waszej firmy – numery telefonów, adres, adres mailowy, godziny otwarcia.

– projekt wyglądu wizytówki – wygląd wizytówki jest fundamentalny. Ma ona przyciągać Klientów i zachęcać do skorzystania z Waszych usług. Zaprojektujemy dla Was oryginalną oprawę graficzną korzystając z wiedzy naszych specjalistów – grafików komputerowych. Oni naprawdę znają się na swojej pracy.

– opis firmy – dobierzemy odpowiednie kategorie, które jak najlepiej pasować będą do profilu Twojej działalności. Nie powinien być zbyt długi, dlatego zadbamy o szczegółowy, aczkolwiek wyczerpujący opis Twojej firmy.

– adres ULR – unikatowy adres ULR nie będzie dostępny od razu po założeniu konta w usłudze Google Moja Firma. Nie martwcie się! W niedługim czasie opracujemy dla Was dokładny adres, korespondujący z wymaganiami wyszukiwarki Google. Teraz znajdzie Was dosłownie każdy.

  • Krok trzeci – aktualizacje i monitoring

Gdy Wasza wizytówka pojawi się w postaci eleganckiego i praktycznego identyfikatora na mapkach Google, my przystąpimy do kolejnego etapu działań. Aby Klienci chętnie wracali na Waszą stronę, zadbamy o uzupełnianie jej w ciekawą treść. Wrzucimy ciekawe zdjęcia, artykuły i odpowiemy na komentarze odwiedzających. Sprawimy, ze będzie ona przyjazną dla użytkowników platformą wymiany informacji i budowania relacji na linii Klient – Wasza firma. Ponadto regularnie doglądać będziemy statystyk, które pomogą nam ocenić skuteczność pozycjonowania i opracować jeszcze lepszą technikę. Dostosujemy wizytówkę do zmieniających się zaleceń Google, podczas gdy Wy będziecie cieszyć się wzrostem zainteresowania.

Pozycjonowanie w Google Maps to nasza specjalność. Doskonale wiemy, zoptymalizować firmową wizytówkę, tak by wspięła się na najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Ta metoda jest znacznie tańsza od tradycyjnego pozycjonowania stron internetowych, choć połączone razem dają niesamowite rezultaty. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, lub rozpocząć współpracę z nami, nie wahaj się i zadzwoń. Zadbamy o to by Wasza firma cieszyła się popularnością i pokonała w rankingach konkurencję. Jesteś gotowy na nowe wyzwania? My tak!

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok